GenelStil ve Güzellik

Uzun Saçlar İçin 7 Seksi Öneri

Saç kadını etkileyici gösteren en önemli estetik unsurlardan biri. Her ne kadar hangi modelin bize yakışıp yakışmadığını iyi bilmemiz gerekiyor olsa da önemli olan basit ve genel önerilerle seksi görünmeyi başarabiliriz. İşte uzun saçlılara özel 7 seksi ipucu:

1) Eğer uzun ve dalgalı saçlara sahipseniz saçınıza çok fazla işlem yapmadan seksi görünmesini sağlayabilirsiniz. Önce saçlarınızı açın tarayıp havalandırın. Bir sprey ya da briyantin yardımıyla saçınızı istediğiniz yönde yana ayırın. Saçlarınız emin olun ki çok havalı gözükecek!

2013-Saç-Modelleri-11

 

2) Kahkül seksi görünmenizi sağlayabilir! Eğer yüz yapınız uygunsa mutlaka kehkül kestirmeyi deneyin. Kahkül size gizemli ve seksi bir görünüm sağlayabilir. Uygun bir makyaj ve tarzla kullanmakla birlikte kahkülü şiddetle öneriyoruz.

www.purehdwallpaper.com

 

3) Düz, dalgalı ya da kıvırcık olsun atkuyruğu saç modeli seksi görünüm için çok iyi bir seçim. Saçınızı sıkıca yukardan toplayın ve sprey ya da briyantin yardımıyla iyice düzeltin. Kahküllü ya da kahkülsüz tüm uzun saçlılar için atkuyruğu saç modeli tavsiyemiz.

at-kuyrugu-sac-modelleri

 

4) Onlarca saç modeli içinden taç şeklinde örgü ile seksi görünümü yakalayabilirsiniz. Saçınızın sol tarafından bir tutam saç alın ve bu saçı ikiye bölün. Böldüğünüz saçın bir parçasını alıp balık sırtı şeklinde örün, başınızın arkasında dolayın ve tokayla tutturun. Sağdaki saçı alın ve saç çizgisi boyunca balık sırtı örün ve kulak arkanızda sabitleyin. Taç örgü modeli ile seksi ve farklı görünmek artık elinizde.

son-moda-orgu-sac-modelleri-2014

 

5) Saçınızı renklendirmek de seksi görünüm için iyi bir alternatif. Saçı uzun ve dalgalı olanlar dalgalarını saç renklerine uygun farklı enklerle boyayıp ışıltılı bir görünüm sağlayabilir. Eğer saçınız düzse saçınızın önünü bir ton açık renge boyayarak çekici bir görünüme sahip olmanız çok kolay.

cJqis7f

 

6)  Düz saç her zaman seksidir, bunu unutmayın. Kabarık olmayan, doğal bir düz fön her zaman sizi çekici gösterecektir. Evde de kolayca uygulayabileceğiniz fön işlemi ile özel davetlerde ya da gün içerisinde gözler üzerinizde olsun.

sade-fönlü-saç-modeli

7) Saçınızı arkaya doğru tarayın ve biraz jöle ile saçınızı sabitleyin. Islak ve iddialı bu saç modeli seksi görünüm için bire bir. Uygun bir makyaj ve kıyafetle çekici bir görünüme kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

jennifer-lawrence-www.kadinvehayat.net2_-1024x864

 

 

Önceki yazı

Saçınızı Balıksırtı Örün

Sonraki yazı

Alkol beyin hücrelerini öldürür mü?

Henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir