Sanat ve Eğlence

Narcos’un 3. sezonunda neler olacak?

(Uyarı: Bu yazı Narcos 2. sezon hakkında spoiler içerir.)

Netflix’in Narcos’un üçüncü ve dördüncü sezonlarını yayınlayacağını duyurması üzerine, dizinin bir Pablo Escobar biyografisi değil, bir kartel draması olduğunu açıkça anlamış olduk. Pablo Escobar’ın sezon sonundaki ölümünden sonra dizide neler olacağını The Hollwood Reporter, dizinin yapımcısı Eric Newman ile konuştu.

Ajan Murphy ve Pena’ya ne olacak?
Gerçek hayatta Murphy ve Pena ikilisi Escobar’ın ölümünden sonra emekli olmasa da, Kolombiya’dan ayrıldı, ama dizinin yapımcısı Newman, dizinin tamamen gerçek olmadığını vurguluyor. Senaryonun yüzde 50’sinin tamamen gerçeği yansıttığını söyleyen Newman, ikilinin geri dönebileceğinin ipucunu veriyor.

narcos-murphy-pena

Yeni Pablo Gilberto mu?
Dizinin üçüncü ve dördüncü sezonları için yayınlanan teaser’da Pablo’nun yerini Gilberto alıyor olsa da, Cali kartelinin başında olan Gilberto, Escobar’ın aksine fazla önde değildi, sistemleri daha farklı ve kolektif işliyordu. Bu sefer hikaye tüm Cali Karteli’ne odaklanacak gibi görünüyor.

Üçüncü sezon İkincinin kaldığı yerden mi devam edecek?
Yapımcı Eric Newman, yeni sezonun birçok yeni karakter içereceğini ve izleyicinin yeni karakterlere kolay adapte olabilmesi için kısa bir zaman atlama yapabileceklerini söylüyor.

Cali Karteli hikayesi iki sezon mu sürecek?
Escobar’ın ölümünden sonra kokain piyasasına yön verenler Cali Karteli oldu. Cali’nin ardından başrole Meksika kartelleri geçti. Dizi narkotik bir drama olduğu için Cali KArteli hikayesini ne kadar izleyeceğiz bilmiyoruz, ama daha anlatacak çok şey olduğu kesin.
narcos-gilberto

Önceki yazı

iOS 10 hakkında bilmeniz gereken 9 harika kısayol

Sonraki yazı

Snapchat'ten çılgın bir ürün: Snap çeken güneş gözlüğü

Henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir