Bilim ve DoğaVİDEOLAR

Kendini yılana yedirmeye çalışırken ölümden dönen adam

Kimse kendini 5-6 metrelik dev bir yılanın midesinde bulmak istemez. Üstelik bu hayvan bir insanı sıkıp kemiklerini kıracak ve ciğerlerini patlatacak kadar güçlüyse hiç istemez. Ama bir adam bunu yapıp, kaydetmek ve yayınlayarak ve reyting rekorları kırmak için kendini canlı canlı dev bir anakondanın yutmasına izin verdi. Discovery Channel’da yayınlanacak Eaten Alive adlı program için kendini bir anakondanın midesine sokmayı planlayan dahinin adı Paul Rosolie.
eaten aliveHemen şunu hatırlatalım anakondalar jaguar, yaban domuzu ya da daha büyük memeleri kolaylıkla öldürebilecek kapasitede bir hayvan. Paul Rosolie bir anakonda tarafından yenmenin neye benzediğini görmek için kendini bir anakondanın önüne atmış. Ama elbette güvenlik önlemlerini almış. Kendine bir dalgıç elbisesine benzer ama çok daha sağlam, içinde nefes alabileceği bir giysi yaptırmış. 5-6 metrelik aç bir anakonda bulmuş. Sonra kendini domuz kanına bulayarak yılanın karşısına çıkmış.
eaten alive1Aslında başlarda gayet heyecan verici ve plana uygun giden deneme Paul Rosolie’nin gövdesi yılanın içine doğru çekildikçe sarpa sarmaya başlamış. Yılan, başından başlayarak yutmaya başladığı adamın kollarına ve göğüs kafesine öyle bir baskı uygulamış ki dahi kahraman adam kıyafetindeki telsizden imdat çağrısı yaparak mğdahale için bekleyen ekipten denemeyi sonlandırmasını istemiş.
eaten alive4

eaten alive2İşte kendini anakonda yılanına yutturmaya çalışırken korkuların en tuhafını yaşayan adamın birkaç dakikalık dehşet verici videosu:

Önceki yazı

Bir yılda kaç gram böcek yiyoruz?

Sonraki yazı

Angela Merkel'e hipster dokunuşlar: HIPSTERMERKEL

Henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir