Sanat ve Eğlence

Kafa dağıtmak için izleyebileceğiniz en komik ve geyik diziler

İşten yorgun argın eve geldiniz kafanızı dağıtacak bir şey arıyorsunuz ya da depresyondasınız ve biraz keyiflenmek istiyorsunuz. Sıkıntınızı, stresinizi alacak, sizi güldürecek ve modunuzu yükseltecek bir dizi izlemek yapacağınız en iyi şey olabilir. Ama hangi diziyi izleyeceksiniz? Bu derde de derman olmaya çalışıp, kafa dağıtan eğlenceli dizileri derledik. Bunların hepsi antidepresan gibi, keyif verici madde gibi şahane diziler.

Modern Family
 

Emmy rekortmeni dizinin her bir karakteri ayrı birer fenomen oldu. Halen devam eden dizi kısa ve eğlenceli bölümleri ile çerez gibi gidiyor. Mutlaka izleyin. Bağımlısı olacaksınız. Dizinin en süper karakterlerinden Phil Dunphy’den hayat dersleri yazımızı okursanız ne kadar da eğlenceli olduğu konusunda fikriniz olabilir.

Parks and Recreation

ABD’nin küçük bir şehrinde bir belediyenin park ve bahçeler müdürlüğünde çalışanların komik olaylarını konu alıyor. Depresyonunuza iyi gelecek süper dizilerin başında.

Coupling (Britiş versiyon.)
Coupling

Bir grup genç İngiliz’in arkadaşlık, aşk ve seks ilişkileri. Ekşisözlük’te biri Coupling için Friends ve Sex and the City hibridi demiş. İngiliz mizahının nadide örneklerinden, izleyin.

Seinfeld

Jerry Seinfeld’in harika eseri. Gelmiş geçmiş en eğlenceli dizi olabilir Seinfeld. İzlemelere doyamayacak, oha şimdiye kadar nasıl izlememişim diyeceksiniz.

Misfits

Süper güçlü insanlar olayına absürd sayılabilecek bir şekilde yaklaşan İngiliz dizisi. Bazen iğrenç bazen çok komik. İroninin ve İngiliz mizah anlayışının arı hali. Çok eğlenceli. Zamanla ana karakterler değişiyor diye uzaklaşmayın sakın, her karakter ayrı geyik ve eğlenceli.

Married With Children

Bir televizyon klasiği olan Married With Children mi izlemedin mi? Yok artık! Hemen diğer sekmeleri kapat ve bir dizi sitesine girip izlemeye başla.

Friends

New Yorklu bir arkadaş grubunun hayatından eğlenceli kesitler, olaylar, aşklar. How I Met Your Mother’ın atası sayılabilecek bu nadide yapımın İngilizce öğrenmek isteyenlerin de en iyi dostu olduğu söyleniyor. Friends hakkında daha çok ıvır zıvır bilgi için başka bir yazımız var, onu okuyun.

How I Met Your Mother

O kadar tantanası yapıldı, hala izlemediniz mi?

Futurama

Absürd, bilimkurgu çizgi dizisi. Bir grup uzay kargocusunun gerçekten komik hikayesi.

The Office
 

Emmy rekortmeni başka bir dizi. Yayınlandığı dönemin efsanesi.

Varsa önerileriniz, beğenirsek bu listeye ekleyebiliriz.

Şu da gelmiş geçmiş en iyi 11 dizi seçkimiz.

Önceki yazı

Nesli tükenip yok olmalarına ramak kalmış dünyanın en acayip kuş türleri

Sonraki yazı

Android 6.0 Marshmallow'la gelen 7 harika özellik

Henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir