Blog

En atarlı, giderli, laf sokmalık sözler

Facebook’ta paylaşmalık, laf sokmalı resimli sözler arıyorsanız bunlar tam size göre. Cinyus editörleri bu özel laf sokmalık sözler ve görselleri sizin için özenle hazırladı. Birilerine kızdıysanız ve söyleyecek birkaç çift lafınız varsa esirgemeden bu süper, atarlı giderli yazıları indirip kullanabilirsiniz.

1. İşte arkanızdan konuşup, atıp tutanlar için kullanabileceğiniz bir yazı, sıkıysa yüzünüze söylesin o: Arkamdan konuşup, beste yapacağına yüzüme konuş da düet yapalım.
atarlı-sözler-1
2. Kıymetinizi bilmeyenlere sizi üzenlere, kendini bir şey sananlara uyarı niteliğinde bir yazı…Paylaşın ayağını denk alsın: Sen ancak falanıma filan olursun, unutma kafamı çevirdiğim an yalan olursun.
atarlı sözler 3
3. Siz herkes gibi değilsiniz. Herkesle işiniz olmaz, size layık olanın kalbi temiz, dini bütün olmalı: Elimi sallasam ellisi ama gönlümden geçen abdestlisi…
atarlı sözler 4
4. Size layık olmayanlara gelsin bu da: Fragmanımla idare edip devamını rüyasında bile göremeyenlere iyi seyirler diliyorum, hayatımı uzaktan seyredenlere…
atarlı sözler 7
5. Sizi çekemeyen, sürekli sizinle uğraşanlar mı var? Bu caps ve sokmalık süper laf onlara gelsin. Biraz sert ama hak ettilerse yapacak bir şey yok: Herkesin derdi ben olmuşum, demek ki zamanında iyi koymuşum!
atarlı sözler 5
6. Çevrenizdekiler sizi yoruyor mu? Onlarla uğraşmaktan bıktınız mı? Doğru insan bir türlü denk gelmiyor mu? İşte hayatınıza giren ama size mutsuzluktan başka bir şey getirmeyenler için bir çift laf: Acayip mal zenginiyim, bütün mallar beni buluyor!

MALLAR

7. Seviyesizliklerine rağmen sizi eleştirenler mi var? Lafı gediğine koyun, seviyesizlere gelsin bu da: Senin seviyene düşemem dedi. Sen hiç aşağıdan yukarı düşen bir şey gördün mü dedim.
atarlı sözler
8. Sizi çekemeyenler mi var? O halde anten taksınlar. Bu süper caps de onlara gelsin: Beni çekemeyen anten taksın!

çekemeyen-anten-taksın
9. Sonradan pişman olup dönecek ama o kadar geç olacak ki! Sizi istemeyeni siz hiç istemeyin. Bu caps de ona gelsin: Giden gider özlemem. Huyum böyle gizlemem. Aynı filmi iki kez izlemem.
atarlı-sözler-8
10. Tabi ki 7 harika falan yok. Siz teksiniz: Dünyanın 7 harikası daha varmış, saçma! Ne yani, benden 6 tane daha mı var?
atarlı-sözler-9
11. Hem de en ön sıradansınız!
MALLAR

Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşanlara, aldatanlara, kıymet bilmeyenlere, kısaca hak eden herkese etmelik en iyi laf: ABV
ABV

Önceki yazı

Kuzuların Sessizliği afişindeki gizli fotoğrafta ne var?

Sonraki yazı

Penis boyu önemli mi?

8 Yorum

 1. emirhan
  12 Mayıs 2015 at 19:44 — Cevapla

  Süper laflar he

 2. 25 Mayıs 2015 at 23:20 — Cevapla

  bütün sözler çok güzel

 3. 12 Aralık 2015 at 22:50 — Cevapla

  Süper laflar

 4. Ada
  03 Ocak 2016 at 11:57 — Cevapla

  3kuruşluk insana beş kuruş değer verdik kalan iki kuruşu ile bizi sattı bence güzel lâf

 5. baran
  25 Mart 2016 at 13:57 — Cevapla

  ABV ne oluyo Abi ?

  • yasemen
   05 Ekim 2016 at 00:06 — Cevapla

   Allah BElanı Versin demek 😀

 6. deniz
  12 Temmuz 2016 at 15:40 — Cevapla

  Eğer oyunsa maksatın yanlış parktasın

 7. 30 Ekim 2016 at 17:05 — Cevapla

  YENİ LAFLARDA İSTERİZ

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir